Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Jiráskovo divadlo

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
21. 12. 2008
V sobotní předvánoční večer 20. prosince vystoupila v Jiráskově divadle folková skupina Kantoři. Jiráskovo divadlo patří mezi nejstarší divadelní scény ve Východočeském kraji. Jeho historie sahá až do roku 1907. 14. února 2003 bylo Jiráskovo divadlo po dlouhé době, kdy probíhala jeho rekonstrukce, slavnostně otevřeno.

Rekonstrukci provedla trutnovská firma BAK. Zrekonstruovaný divadelní sál s kapacitou 265 míst, včetně balkónu a lóží, je vhodný pro pořádání divadelních a filmových představení, zasedání, konferencí, hudebních a módních přehlídek. Dále je tu víceúčelový sál vhodný pro konání tanečních zábav, svateb, společenských akcí a rautů. Pro návštěníky jsou tu k dispozici dva bary s obsluhou. Nechybí tu ani dvě herecké šatny. Divadlo je vybaveno nejmodernější technikou. V současnosti nemá Jiráskovo divadlo stálý soubor. O zajištění nabídky představení se však starají ochotníci Divadelního spolku Jirásek. Soubor má 40 členů. Často sem také jezdí hostující soubory z Prahy, například Divadlo Járy Cimrmana, Divadlo Bez zábradlí nebo Divadlo Pod Palmovkou.

Redaktor: Iveta Součková, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme