Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (718 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (331 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1971
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Piechowice – Úpice: překročíme hranice

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
12. 12. 2008
Město Úpice podepsalo v letošním roce již druhou partnerskou smlouvu se zahraniční obcí. Tou první byl švýcarský Oberbipp, druhým zahraničním partnerem se stalo polské město Piechowice.

Město Piechowice hledalo na české straně partnera především z důvodu možné realizace společných projektů podporovaných z Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007 – 2013. K první schůzce zástupců obou samospráv došlo 22. října na Městském úřadě v Úpici. Po vzájemném představení a předání propagačních materiálů došlo i na prohlídku ubytovny a fotbalového stadionu na Spartě. Už z první návštěvy vyplynulo, že obě města mají spoustu podobného, a tak začaly vznikat první konkrétní nápady na vzájemnou spolupráci. K oficiálnímu podpisu smlouvy deklarující oboustrannou snahu o rozvoj porozumění, dobrých vztahů a spolupráce mezi oběma městy, jejich obyvateli a organizacemi došlo v Piechowicích 18. listopadu. Zde se začala domlouvat i příprava projektu „Piechowice – Úpice: překročíme hranice“, se kterým se budou obě města společně v roce 2009 ucházet o dotaci na podporu rozvoje cestovního ruchu z Operačního programu přeshraniční spolupráce. Doufejme, že nově vzniklé partnerství přinese v dohledné době mnoho užitečného oběma městům, jejich obyvatelům i návštěvníkům.

Redaktor: Tereza Bičišťová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme