Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Sešlápni a vyhraj!

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
12. 12. 2008
11. prosince proběhlo v Úpici losování soutěže ve sběru nápojových kartonů, která probíhala v rámci projektu s názvem Čistá obec, čisté město, čistý kraj od září do 1. prosince. 

Od 10. prosince pak byli losováni výherci. Z celkem 30 vylosovaných prvních šest z nich (Pavel Hataš, Lucie Radiměřská, Jana Javůrková a Zdeněk Honzák z Hradce Králové, Petra Rudišarová z Lázní Bohdaneč a Ernest Balog z Úpice) získá hodnotné ceny. Děti i dospělí mohli do kontejnerů označených oranžovou nálepkou nebo do oranžových pytlů vhazovat prázdné a sešlápnuté nápojové kartony označené štítkem s jejich jménem. Soutěž probíhala díky Královéhradeckému kraji ve spolupráci se společností EKO-KOM, a. s. a Centrem evropského projektování. Cílem projektu je vylepšit podmínky pro třídění odpadů v kraji a zároveň třídění odpadů propagovat.

Redaktor: Tereza Bičišťová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme