Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Bojujte proti drogám s programem Cesta ke svobodě

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
10. 12. 2008
Problematika drogových závislostí bohužel neodmyslitelně patří k soudobé společnosti. I ve městě velikosti Svitav je toto palčivé téma skloňováno více než bychom si přáli. Pokud měl někdo to štěstí a potíže s narkotiky se vyhnuly lidem v jeho okolí, jistě zachytil alespoň některou z řady zpráv místních médií, informujících o další odhalené varně pervitinu, či zadrženém dealerovi.

Problematice návykových látek se v našem městě věnuje kromě policie také Komise pro prevenci kriminality Rady města Svitavy. Ta v průběhu letošního podzimu připravila program nazvaný Cesta ke svobodě. Skládal se ze 3 dílčích projektů: komponovaných pořadů pro studenty, výtvarné a literární soutěže a výstavy fotografií Jindřicha Štreita, která vše odstartovala.

Vyvrcholení programu a vyhodnocení soutěží proběhlo 24. listopadu v centru Fabrika a bylo spojeno i se scénickým představením, jehož ústředním tématem je právě závislost.

 

Doporučujeme