Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Bojujte proti drogám s programem Cesta ke svobodě

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
10. 12. 2008
Problematika drogových závislostí bohužel neodmyslitelně patří k soudobé společnosti. I ve městě velikosti Svitav je toto palčivé téma skloňováno více než bychom si přáli. Pokud měl někdo to štěstí a potíže s narkotiky se vyhnuly lidem v jeho okolí, jistě zachytil alespoň některou z řady zpráv místních médií, informujících o další odhalené varně pervitinu, či zadrženém dealerovi.

Problematice návykových látek se v našem městě věnuje kromě policie také Komise pro prevenci kriminality Rady města Svitavy. Ta v průběhu letošního podzimu připravila program nazvaný Cesta ke svobodě. Skládal se ze 3 dílčích projektů: komponovaných pořadů pro studenty, výtvarné a literární soutěže a výstavy fotografií Jindřicha Štreita, která vše odstartovala.

Vyvrcholení programu a vyhodnocení soutěží proběhlo 24. listopadu v centru Fabrika a bylo spojeno i se scénickým představením, jehož ústředním tématem je právě závislost.

 

Doporučujeme