Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Benefiční Prima bazar

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
03. 12. 2008
Akce s názvem Prima bazar se v Litomyšli setkala možná až s nečekaným ohlasem. Lidé sem mohli v uplynulém týdnu nosit různé věci, které se po ocenění staly předmětem nabídky ke koupi za výhodné, tedy bazarové, ceny. Prostory poskytlo Evropské školicí centrum a obsluhu zajišťovali výhradně dobrovolníci, takže prakticky celý výtěžek půjde na stavbu nového kostela Církve bratrské. Předposlední den Prima bazaru, tedy v pátek 21. listopadu, jsme se přišli do zámeckého pivovaru podívat.

Organizační výbor se snažil od začátku o mediální propagaci. Informace běžela v litomyšlské televizi, objevila se ve všech regionálních tiscích a dopředu byly  vyvěšeny plakáty. O akci se hovořilo ve všech místních církvích. Televizní přijímač se stal nejdražší věcí v Prima bazaru. Jinak zde mohli lidé nakoupit opravdu levně. Například hrnečky nebo knížky byly za za 30 - 50kč. Kromě nízkých cen považují organizátoři za výhodu bazaru i opravdu různorodou nabídku. Pořadatelé oceňují, že lidé dodrželi doporučení a nosili z domácností věci, které sice sami nepotřebují, ale většinou zánovní, a takové co by mohli upotřebit zase jiní. 
Doporučujeme