Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (717 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1969
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Benefiční Prima bazar

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
03. 12. 2008
Akce s názvem Prima bazar se v Litomyšli setkala možná až s nečekaným ohlasem. Lidé sem mohli v uplynulém týdnu nosit různé věci, které se po ocenění staly předmětem nabídky ke koupi za výhodné, tedy bazarové, ceny. Prostory poskytlo Evropské školicí centrum a obsluhu zajišťovali výhradně dobrovolníci, takže prakticky celý výtěžek půjde na stavbu nového kostela Církve bratrské. Předposlední den Prima bazaru, tedy v pátek 21. listopadu, jsme se přišli do zámeckého pivovaru podívat.

Organizační výbor se snažil od začátku o mediální propagaci. Informace běžela v litomyšlské televizi, objevila se ve všech regionálních tiscích a dopředu byly  vyvěšeny plakáty. O akci se hovořilo ve všech místních církvích. Televizní přijímač se stal nejdražší věcí v Prima bazaru. Jinak zde mohli lidé nakoupit opravdu levně. Například hrnečky nebo knížky byly za za 30 - 50kč. Kromě nízkých cen považují organizátoři za výhodu bazaru i opravdu různorodou nabídku. Pořadatelé oceňují, že lidé dodrželi doporučení a nosili z domácností věci, které sice sami nepotřebují, ale většinou zánovní, a takové co by mohli upotřebit zase jiní. 
Doporučujeme