Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - První poptávkový semafor ve Svitavách

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
02. 12. 2008
Přestavbou světelných křižovatek na kruhové objezdy ze Svitav zcela vymizely semafory, nyní se s nimi však budete setkávat znovu. Od konce listopadu je ve zkušebním provozu tzv. poptávkový semafor u autobusového nádraží.

Označení poptávkový v praxi znamená, že chodec musí nejdříve stisknout tlačítko na sloupu semaforu a počkat než se mu rozsvítí zelená. Interval mezi stisknutím a aktivací semaforu je nastaven na 55 vteřin přes den a 5 vteřin v noci. Čas vyhrazený pro přecházení je vždy 15 sekund. Pokud tlačítko nikdo nestiskne, bude nad přechodem pro chodce stále svítit červená. 
Doporučujeme