Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Výstava fotografií Daniely Neumanové

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
28. 11. 2008
Pokud budete procházet Ruskou ulicí v Jičíně, určitě si všimnete příjemné kavárny s příznačným názvem Charón, kde kromě pití dobré kávy můžete v těchto dnech zhlédnout výstavu fotografií. Ty jsou dílem mladé fotografky z Nemyčevse, Daniely Neumanové, letošní absolventky Lepařova gymnázia v Jičíně.

Pokud se tuto kavárnu rozhodnete navštívit, uvidíte celkem šestadvacet výtvorů na nejrůznější témata, ve kterých naleznete zejména práci se světlem, dále zátiší, abstrakci či přírodu. Jedná se o prodejní výstavu, která bude případným zájemcům k dispozici do konce letošního roku.

Redaktor: Michal Petrgál, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme