Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (725 hl.)
 
1x za týden (295 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (332 hl.)
 
1x za měsíc (314 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2004
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Předpremiéra filmu Anglické jahody v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
25. 11. 2008
V krátké době už podruhé se v Litomyšli promítal film za účasti jeho protagonistů. Po filmu Tobruk se tentokrát jednalo dokonce o nový film Vladimíra Drhy Anglické jahody. V pondělí 10. listopadu se slavnostní předpremiéry v kině Sokol zúčastnil například producent filmu Pavel Melounek, nebo představitelé hlavních rolí Marie Štípková a Ivan Lupták.

Příběh využívá 21. srpen 1968 k dramatické zápletce. Ústředními postavami jsou dva mladí lidé. Jak uvádí režisér Vladimír Drha, pustil se právě do této látky proto, že se mu zdálo, že rok 1968 vlastně nebyl u nás dramaticky zpracován. Pro Marii Štípkovou i Ivana Luptáka to byly první velké role. Oba jsou studenti DAMU a jako mnozí další se museli účastnit castingu. I když rozhodnuto bylo údajně velmi brzo, režisér Vladimír Drha alespoň Ivana Luptáka obsadil do menší role v seriálu Velmi křehké vztahy, aby se před kamerou malinko ostřílel. I když ještě ve větším filmu nehráli, režisér Drha je přesvědčen, že oba herci v hlavních postavách filmu prokázali svůj talent a jsou typově perfektní.
Doporučujeme