Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Předpremiéra filmu Anglické jahody v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
25. 11. 2008
V krátké době už podruhé se v Litomyšli promítal film za účasti jeho protagonistů. Po filmu Tobruk se tentokrát jednalo dokonce o nový film Vladimíra Drhy Anglické jahody. V pondělí 10. listopadu se slavnostní předpremiéry v kině Sokol zúčastnil například producent filmu Pavel Melounek, nebo představitelé hlavních rolí Marie Štípková a Ivan Lupták.

Příběh využívá 21. srpen 1968 k dramatické zápletce. Ústředními postavami jsou dva mladí lidé. Jak uvádí režisér Vladimír Drha, pustil se právě do této látky proto, že se mu zdálo, že rok 1968 vlastně nebyl u nás dramaticky zpracován. Pro Marii Štípkovou i Ivana Luptáka to byly první velké role. Oba jsou studenti DAMU a jako mnozí další se museli účastnit castingu. I když rozhodnuto bylo údajně velmi brzo, režisér Vladimír Drha alespoň Ivana Luptáka obsadil do menší role v seriálu Velmi křehké vztahy, aby se před kamerou malinko ostřílel. I když ještě ve větším filmu nehráli, režisér Drha je přesvědčen, že oba herci v hlavních postavách filmu prokázali svůj talent a jsou typově perfektní.
Doporučujeme