Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (393 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2300
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Nejvyšší hasičské ocenění převzal litomyšlan

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
19. 11. 2008
Že se v Litomyšli najdou výjimeční lidé snad v každém oboru, může dokládat i malá slavnost v salónku restaurace Karlov. 6. listopadu zde pan Miroslav Sobotka převzal Záslužný řád českého hasičstva.

Udělování Záslužného řádu českého hasičstva se odehrálo poprvé v roce 2007. Tehdy řád obdržela naše asi nejznámější žijící hasičská legenda, doktor Miroslav Řepiský. Řád, který zatím vlastní pouze 6 lidí, je určen zejména pro ty, kteří třeba i ve vysokém věku ještě aktivně pracují na poli požární ochrany. Řád pro Miroslava Sobotku má pořadové číslo 4. Miroslav Sobotka se narodil roku 1922 v Litomyšli. Je archivářem, sběratelem, laickým historikem a propagátorem hasičského hnutí. Zastával různé funkce i v okresním výboru a dodnes je aktivním členem výboru místní organizace dobrovolných hasičů. Čtyřicet let hasil požáry ve městě a okolí a po celou dobu je kronikářem hasičství. Miroslav Sobotka také zachycuje hlavní události ve městě. Zpracoval kroniku o povodních a záplavách v Litomyšli a okolí. Jeho práce a dokumenty jsou předávány do Regionálního muzea i do okresního archivu. Jeho činnost v hasičství mu přinesla vysoké hodnocení i v podobě různých cen a medailí.
Doporučujeme