Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Listopadová tisková konference města

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
19. 11. 2008
Po přestávce nabídl začátek listopadu v Litomyšli opět tiskovou konferenci města.  Prvním tématem na seznamu bylo ve středu 5.11. parkování na Smetanově náměstí. Místostarosta města Litomyšl Vladimír Novotný prezentoval nejnovější podobu záměrů, se kterými městská rada půjde před prosincové zastupitelstvo. 

Prvním bodem je další zklidnění zóny před pomníkem Bedřicha Smetany. Stávající prostor ohraničený květináči by měl být protažen do špičky směrem ke staré radnici. Další změnou na Smetanově náměstí má být instalace vodního prvku na vyvýšené zóně uprostřed, na ose Robkovy ulice. Dál od kontroverznějšího tématu se tisková konference posunula v příspěvku ředitele litomyšlské nemocnice dr. Vylíčila, který oznámil celkový výsledek benefice na podporu Léčebny dlouhodobě nemocných. V rámci úspěšné akce se celkem vybralo 260 tisíc korun a další peníze ještě přicházejí. Vedoucí odboru místního hospodářství Pavel Jiráň informoval o instalaci kamerového systému na sběrném dvoře. Výstup z kamery má k dispozici městská policie a na tomto základě může být stanovena i finanční pokuta. Sbormistr pěveckého sboru KOS Milan Motl informoval, že sbor dostal pozvání do Calgary v Kanadě. Od 28. listopadu do 8. prosince tam odjedou na 10ti denní turné s 6ti koncerty, ale také s hudebně pohybovou dílnou. Milan Motl dále informoval o tom, že se pedagogická škola stane na jaře už podruhé organizátorem festivalu pedagogických škol České republiky. Šárka Dočkalová z oddílu skautek Litomyšl prezentovala novinky v projektu Lilie – tedy nového volnočasového centra a nízkoprahového centra pro děti a mládež. Z podaných 74 žádostí do Regionálního operačního programu byl s 98 body vybrán sen Litomyšlských skautů jako pilotní projekt, což v tomto případě znamená i bezplatnou asistenci na přípravě projektu. Samotná stavba bude veřejnosti představěna 28. listopadu na 2. skautském plese, stavět by se mělo někdy od července příštího roku. Závěr listopadové tiskové konferenci v Litomyšli patřil Romanu Koškovi. Ředitel Regionálního muzea přišel s pozvánkou na výstavu s dlouhým názvem: Oslavy konce roku v dobách dávných aneb od bujarého veselí slunovratu k poklidným svátkům vánočním. Výstava v RM Litomyšl bude zahájena 30. listopadu.
Doporučujeme