Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Obnova sídliště Svitavy-Lány u konce

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
14. 11. 2008
Na začátku listopadu byla úspěšně dokončena čtvrtá etapa regenerace na panelovém sídlišti Svitavy - Lány. Zahájena byla minulý rok v říjnu a jednalo se o poslední součást obnovy prostředí na tomto sídlišti. 

V předešlých třech etapách vznikla nová parkovací místa především v okolí bytových domů. Současně byla vyřešena komunikační propojka mezi ulicemi Svitavská a Felberova. Dále byla provedena rekonstrukce komunikace na ulici Svitavská a pro zvyšení bezpečnosti na ní byly vytvořeny retardéry. Ve vnitrobloku mezi ulicemi Větrná a Svitavská byla provedena rekonstrukce dětského hřiště. V rámci obnovy zeleně bylo vysazeno 88 nových stromů a přibylo přes 2 tisíce metrů čtverečních keřové výsadby. Aby byly plochy kolem panelových domů kompletně zregenerovány, provedla se také nová trávníková výsadba. V budoucnu se chystá případné zpracování dalších projektových dokumentací týkajících se regenerací sídlišť. Počítá se také s dořešením některých problémů bytových domů na ulici Kyjevská.
Doporučujeme