Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Obnova sídliště Svitavy-Lány u konce

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
14. 11. 2008
Na začátku listopadu byla úspěšně dokončena čtvrtá etapa regenerace na panelovém sídlišti Svitavy - Lány. Zahájena byla minulý rok v říjnu a jednalo se o poslední součást obnovy prostředí na tomto sídlišti. 

V předešlých třech etapách vznikla nová parkovací místa především v okolí bytových domů. Současně byla vyřešena komunikační propojka mezi ulicemi Svitavská a Felberova. Dále byla provedena rekonstrukce komunikace na ulici Svitavská a pro zvyšení bezpečnosti na ní byly vytvořeny retardéry. Ve vnitrobloku mezi ulicemi Větrná a Svitavská byla provedena rekonstrukce dětského hřiště. V rámci obnovy zeleně bylo vysazeno 88 nových stromů a přibylo přes 2 tisíce metrů čtverečních keřové výsadby. Aby byly plochy kolem panelových domů kompletně zregenerovány, provedla se také nová trávníková výsadba. V budoucnu se chystá případné zpracování dalších projektových dokumentací týkajících se regenerací sídlišť. Počítá se také s dořešením některých problémů bytových domů na ulici Kyjevská.
Doporučujeme