Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Volejbal ženy TJ Svitavy x DDM Brno

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
10. 11. 2008
Druholigová soutěž volejbalistek pokračovala v sobotu 1. listopadu 7. a 8. kolem. Svitavské volejbalistky v modrých dresech hostily aktuálně vedoucí tým tabulky – družstvo DDM Brno.

Do prvního zápasu vstoupily domácí výborně, v prvním setu soupeřky doslova smetly, když jim dovolily získat pouze devět bodů. Místo aby své převahy využily, hned v následujícím setu povolily v koncentraci a nechaly soupeřky rozehrát. Jejich hrozivý náskok 12:2 sice srovnaly, ale koncovku zvládly lépe Brňanky. Do konce utkání již hrály domácí pozorně. V útoku se prosadila především Renata Jelínková a na postu libera podala velmi dobrý výkon dorostenka Vendula Svobodová. Domácí vyhrály zaslouženě 3:1. Druhý zápas, ze kterého jsou naše záběry, byl velmi vyrovnaný, všechny sety se rozhodovaly až v dramatických koncovkách. Domácí hráčky mohly ukončit zápas vítězně, když ve čtvrtém setu vedly již 23:21. Koncovku však s přispěním hrubé chyby rozhodčího nezvládly a následný tie-break i celé utkání nakonec těsně prohrály. Se čtyřmi výhrami a čtyřmi prohranými zápasy jsou svitavské volejbalistky v aktuální tabulce na 5. místě.
Doporučujeme