Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Bezpečné přechody

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
07. 11. 2008
V nejbližší době dojde ve Svitavách k úpravám čtyř silničních přechodů. Tyto úpravy by měly zvýšit bezpečnost přechodů a probíhají díky iniciativě Ředitelství silnic a dálnic ve spolupráci s městem Svitavy.

Všechny přechody budou upraveny bezbariérově. Přechody na ulicích Sokolovská a TGM budou navíc doplněny o přechodový ostrůvek. Na ulici Hradební bude přidán poptávkový semafor pro chodce a vozovka všech přechodů bude pokryta novým povrchem. Náklady na tento projekt platí Ředitelství silnic a dálnic České republiky. Město Svitavy částkou jeden milon šestset tisíc korun hradí pouze práce na přechodových ostrůvcích a bezbariérové přístupy. Po dokončení přechodu na ulici Hradební dojde k trvalému uzavření přechodu z autobusového nádraží. Stavební úpravy přechodů budou doprovázet dopravní omezení.
Doporučujeme