Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Koncert Kashiwa zpívá s Litomyšlí

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
02. 11. 2008
V sobotu 18.10. se ve Státním zámku v Litomyšli uskutečnil unikátní koncert pěveckých sborů s názvem Kashiwa zpívá s Litomyšlí. Do města přijel složený japonský pěvecký sbor Warm Echo Choir z tokijského předměstí Kashiwa a k vystoupení byly přizvány místní Mužský pěvecký sbor a Sbor paní a dívek.

Japonský sbor je příležitostný. Členové pocházejí z několika domácích sborů a jsou to ti, kteří se přihlásili na plánovanou cestu po Evropě. Tak vznikl jeden velký orchestr s názvem Kashiwa Warm Echo. Warm Echo působí sice poněkud nezvykle, ale záměrem bylo hlavně, aby název působil příjemně i v němčině. V Evropě je tento japonský soubor a většina jeho členů poprvé a jeho turné je pouze jednotýdenní. V Rakousku strávili 3 dny a stejný počet dní byli v České republice. Den před koncertem v Litomyšli koncertovali například v katedrále svatého Štefana ve Vídni. A jak již bylo řečeno, v Litomyšli je čekal koncert společný s místními zpěváky a zpěvačkami.
Doporučujeme