Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Koncert Kashiwa zpívá s Litomyšlí

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
02. 11. 2008
V sobotu 18.10. se ve Státním zámku v Litomyšli uskutečnil unikátní koncert pěveckých sborů s názvem Kashiwa zpívá s Litomyšlí. Do města přijel složený japonský pěvecký sbor Warm Echo Choir z tokijského předměstí Kashiwa a k vystoupení byly přizvány místní Mužský pěvecký sbor a Sbor paní a dívek.

Japonský sbor je příležitostný. Členové pocházejí z několika domácích sborů a jsou to ti, kteří se přihlásili na plánovanou cestu po Evropě. Tak vznikl jeden velký orchestr s názvem Kashiwa Warm Echo. Warm Echo působí sice poněkud nezvykle, ale záměrem bylo hlavně, aby název působil příjemně i v němčině. V Evropě je tento japonský soubor a většina jeho členů poprvé a jeho turné je pouze jednotýdenní. V Rakousku strávili 3 dny a stejný počet dní byli v České republice. Den před koncertem v Litomyšli koncertovali například v katedrále svatého Štefana ve Vídni. A jak již bylo řečeno, v Litomyšli je čekal koncert společný s místními zpěváky a zpěvačkami.
Doporučujeme