Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Předání rodinných pasů

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
31. 10. 2008
V září začal v Pardubickém kraji výdej rodinných pasů. Jde o slevový systém, který má usnadnit život rodinám s dětmi do 18 let. Slevy jsou poskytovány v různých oblastech např. kulturních akcí, zboží nebo služeb a jsou v rozmezí 5 až 50 procent. Iniciátorem tohoto projektu je Pardubický kraj.

Pardubický kraj je čtvrtým krajem, kde byl projekt Rodinné pasy spuštěn. Dalšími kraji, ve kterých projekt funguje, jsou kraj Jihomoravský, Olomoucký a kraj Vysočina. Rodinný pas je možno získat bezplatně přímou objednávkou na webové adrese www.rodinnepasy.cz nebo v mateřských centrech. Ve Svitavách je to mateřské centrum Krůček, které je umístěno v prostorách multifunkčního centra Fabrika. Ve Svitavách je zatím 25 rodin, které mohou slevy uplatnit u 10ti firem. Podniků, které budou rodinné pasy akceptovat, by však mělo přibývat. Také Město Svitavy přislíbilo, že organizace jím zřizované budou držitele v budoucnu zvýhodňovat.
Doporučujeme