Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Předání rodinných pasů

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
31. 10. 2008
V září začal v Pardubickém kraji výdej rodinných pasů. Jde o slevový systém, který má usnadnit život rodinám s dětmi do 18 let. Slevy jsou poskytovány v různých oblastech např. kulturních akcí, zboží nebo služeb a jsou v rozmezí 5 až 50 procent. Iniciátorem tohoto projektu je Pardubický kraj.

Pardubický kraj je čtvrtým krajem, kde byl projekt Rodinné pasy spuštěn. Dalšími kraji, ve kterých projekt funguje, jsou kraj Jihomoravský, Olomoucký a kraj Vysočina. Rodinný pas je možno získat bezplatně přímou objednávkou na webové adrese www.rodinnepasy.cz nebo v mateřských centrech. Ve Svitavách je to mateřské centrum Krůček, které je umístěno v prostorách multifunkčního centra Fabrika. Ve Svitavách je zatím 25 rodin, které mohou slevy uplatnit u 10ti firem. Podniků, které budou rodinné pasy akceptovat, by však mělo přibývat. Také Město Svitavy přislíbilo, že organizace jím zřizované budou držitele v budoucnu zvýhodňovat.
Doporučujeme