Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (324 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1967
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ČISTÁ U HOREK – Vztyčení kříže Ježíše Krista

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
28. 10. 2008
V Čisté u Horek byl 28. října vztyčen kříž Ježíše Krista. Původní kříž byl kvůli špatnému stavu odstraněn a v dubnu letošního roku se začalo s výrobou kříže nového, vyrobeného z předem vybraného modřínu. Podíleli se na něm jak místní tesaři, tak i dobrovolní hasiči a občané obce. 

Vše začalo ve 14 hodin, kdy přijela těžká technika, kterou řídil pan Václav Skořepa. Samotné upevnění trvalo asi 30 minut. Poražený modřín byl zpracován na pile. Hoblování provedl tesař Jaroslav Zaplatílek a stříšku oplechoval Milan Klůz. O malbu na kříži se postaral místní malíř Josef Schorm. Tento kříž vznikl s finančním přispěním grantového fondu Libereckého kraje. Materiál dodala firma Suchánek & Walraven. Na jaře bude okolí kříže osázeno okrasnými dřevinami a zatravněno.

Redaktor: Jan Lajbl, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme