Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ČISTÁ U HOREK – Vztyčení kříže Ježíše Krista

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
28. 10. 2008
V Čisté u Horek byl 28. října vztyčen kříž Ježíše Krista. Původní kříž byl kvůli špatnému stavu odstraněn a v dubnu letošního roku se začalo s výrobou kříže nového, vyrobeného z předem vybraného modřínu. Podíleli se na něm jak místní tesaři, tak i dobrovolní hasiči a občané obce. 

Vše začalo ve 14 hodin, kdy přijela těžká technika, kterou řídil pan Václav Skořepa. Samotné upevnění trvalo asi 30 minut. Poražený modřín byl zpracován na pile. Hoblování provedl tesař Jaroslav Zaplatílek a stříšku oplechoval Milan Klůz. O malbu na kříži se postaral místní malíř Josef Schorm. Tento kříž vznikl s finančním přispěním grantového fondu Libereckého kraje. Materiál dodala firma Suchánek & Walraven. Na jaře bude okolí kříže osázeno okrasnými dřevinami a zatravněno.

Redaktor: Jan Lajbl, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme