Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Železný most byl rozebrán

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
23. 10. 2008
V minulosti jsme vás informovali o připravované výstavbě nového mostu přes řeku Úpu, místo již dosluhujícího železného mostu. Stavba, kterou financuje Královéhradecký kraj, byla zahájena 20. října a starý most je v těchto dnech už rozebrán. Pro místní obyvatele, ale i pro ty, kteří Úpicí jen projíždějí, to bude znamenat výraznou změnu v dopravě.

Doprava je vedena jedním směrem přes náměstí T. G. Masaryka a ulicí Dr. E. Beneše do ulice Dr. A. Hejny, která ústí do ulice Palackého. Opačný směr je veden ulicí Prokopa Velikého. Také autobusy využívají tyto objízdné trasy s tím, že zajíždějí až na bývalé autobusové nádraží. Zároveň byla zřízena provizorní zastávka v ulici Dr. A. Hejny. Více o řešení dopravní situace se dozvíte na stránkách města Úpice.

Redaktor: Jana Nováková, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme