Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (674 hl.)
 
1x za týden (255 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (289 hl.)
 
1x za měsíc (274 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (295 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1787
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Železný most byl rozebrán

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
23. 10. 2008
V minulosti jsme vás informovali o připravované výstavbě nového mostu přes řeku Úpu, místo již dosluhujícího železného mostu. Stavba, kterou financuje Královéhradecký kraj, byla zahájena 20. října a starý most je v těchto dnech už rozebrán. Pro místní obyvatele, ale i pro ty, kteří Úpicí jen projíždějí, to bude znamenat výraznou změnu v dopravě.

Doprava je vedena jedním směrem přes náměstí T. G. Masaryka a ulicí Dr. E. Beneše do ulice Dr. A. Hejny, která ústí do ulice Palackého. Opačný směr je veden ulicí Prokopa Velikého. Také autobusy využívají tyto objízdné trasy s tím, že zajíždějí až na bývalé autobusové nádraží. Zároveň byla zřízena provizorní zastávka v ulici Dr. A. Hejny. Více o řešení dopravní situace se dozvíte na stránkách města Úpice.

Redaktor: Jana Nováková, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme