Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (806 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (386 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2284
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Problém s parkováním v centru stále pokračuje

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
21. 10. 2008
V Litomyšli, stejně jako ve všech okolních městech, se stále řeší problém s parkováním, hlavně v centru. Na náměstí podniká mnoho firem a existuje u nich obava, že případné snížení počtu parkovacích míst zde způsobí úbytek zákazníků. Podnikatelé sestavili petici požadující zachování současného stavu a k problému uspořádal starosta Kortyš i veřejné setkání. Na koncepci Smetanova náměstí se ovšem stále pracuje a do konečné podoby mají návrhy ještě daleko. Tématem parkování se nyní zabývala i městská rada.


Na petici sdružení Patriot reaguje i článek v posledním vydání Litomyšlského zpravodaje Lilie. Ten uvádí, že nyní je v dosahu městského centra asi 1500 míst pro osobní automobily. Z toho jen od roku 2005 byly vybudovány nové parkovací plochy např na ulici 9. května a na Strakovské, ale hlavně přibylo 120 míst na autobusovém nádraží, která nebývají zcela zaplněná. Připravují se další parkovací místa na Dukelské a Tomíčkově. K řešení celého problému postupně vzniká studie, která se zabývá i výhledem do budoucnosti. Vedení města chystá i další větší prezentaci pro veřejnost za účasti významných architektů.
Doporučujeme