Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (806 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (386 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2284
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Týden knihoven i v Městské knihovně v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
10. 10. 2008
Na dny od 6. do 11. října připadla v České republice celostátní akce Týden knihoven, ke které se nemohla nepřipojit i Městská knihovna v Litomyšli. Program začal v pondělí tzv. Nonstop čtením a vyprávěním na téma Knihovny – rodinné stříbro. 

V letošním roce ve v knihovnách nejvíc hovoří o osobnosti Karla Čapka. Je to proto, že si připomeneme 70. výročí úmrtí. Ale Karel Čapek byl výjimečný z mnoha hledisek, i přednáška Marie Štemberkové nesla podtitul Tisíc tváří Karla Čapka. Byl výborným překladatelem, odborníkem na hudbu - sbíral gramofonové desky a  perské koberce, byl vášnivým kaktusářem a moc rád zahradničil. V přízemí knihovny zároveň proběhla malá výstava, připomínající, že Karel Čapek je náš jednoznačně nejvíce překládaný autor. Jsou zde k vidění Čapkovy knihy v čínštině, japonštině, arabštině, rusky psaná Dášeňka a některé tituly také v esperantštině.
Doporučujeme