Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Benefiční koncert ve prospěch LDN

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
10. 10. 2008
V pátek 3. října proběhl v Kongresovém sále zámku Litomyšl benefiční koncert, jehož výtěžek bude použit na dovybavení pokojů LDN Litomyšlské nemocnice. Ke stotisícovému daru, který litomyšlské léčebně dlouhodobě nemocných poskytla firma Sodexho pass, tak mohly přibýt další prostředky. Celkem je totiž na polohovací lůžka potřeba 185 tisíc korun.

Po radním Pardubického kraje Miroslavu Brýdlovi předali své dary zástupci tři litomyšlských firem a charitativní koncert mohl pomalu začít. První vystoupili pánové z Vokálního souboru Gentleman Singers a poté se chystal program Komorního flétnového souboru Syrinx. Celý benefiční koncert zastřešoval nadační fond Zdeňky Žádníkové, který pořádá podobné akce pro nemocnice. Záštitu nad beneficí měl Miroslav Brýdl, který tím chtěl nějak důstojně oslavit ohlášený konec své politické kariéry. Radní Brýdl vidí v práci na kraji větší podíl týmové práce, ve městě je zase podle něj větší břemeno na starostovi. Domnívá se, že se docela dařilo vyvažovat vliv krajského města Pardubic a ostatních měst. Nejde jen o zájmy v kulturní oblasti nebo oblasti památkové péče. Své zájmy mají i jednotlivé regiony, jako Svitavsko nebo Litomyšlsko. 
Doporučujeme