Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Benefiční koncert ve prospěch LDN

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
10. 10. 2008
V pátek 3. října proběhl v Kongresovém sále zámku Litomyšl benefiční koncert, jehož výtěžek bude použit na dovybavení pokojů LDN Litomyšlské nemocnice. Ke stotisícovému daru, který litomyšlské léčebně dlouhodobě nemocných poskytla firma Sodexho pass, tak mohly přibýt další prostředky. Celkem je totiž na polohovací lůžka potřeba 185 tisíc korun.

Po radním Pardubického kraje Miroslavu Brýdlovi předali své dary zástupci tři litomyšlských firem a charitativní koncert mohl pomalu začít. První vystoupili pánové z Vokálního souboru Gentleman Singers a poté se chystal program Komorního flétnového souboru Syrinx. Celý benefiční koncert zastřešoval nadační fond Zdeňky Žádníkové, který pořádá podobné akce pro nemocnice. Záštitu nad beneficí měl Miroslav Brýdl, který tím chtěl nějak důstojně oslavit ohlášený konec své politické kariéry. Radní Brýdl vidí v práci na kraji větší podíl týmové práce, ve městě je zase podle něj větší břemeno na starostovi. Domnívá se, že se docela dařilo vyvažovat vliv krajského města Pardubic a ostatních měst. Nejde jen o zájmy v kulturní oblasti nebo oblasti památkové péče. Své zájmy mají i jednotlivé regiony, jako Svitavsko nebo Litomyšlsko. 
Doporučujeme