Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - IV. mezioborová konference Litomyšlské nemocnice

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
08. 10. 2008
V sobotu 4. října pořádala Litomyšlská nemocnice IV. mezioborovou konferenci. Tématem bylo Právo a etika v léčebně-ošetřovatelské péči. Na konferenci v Kongresovém sále Zámeckého pivovaru se přihlásilo 170 účastníků, převážně zdravotních sester.

Během dne zaznělo celkem 8 přednášek vedených lékaři, zdravotními sestrami a fyzioterapeuty. Hovořil zde logoped, psycholog i právník. Hned první přednáška Šárky Dynákové byla změřená na  komunikaci s agresivním klientem nebo pacientem. Dalším tématem na programu mezioborové konference byla léčba dětí s apalickým syndromem. To je poúrazové poškození mozku spojené s výpadkem psychických a pohybových funkcí, většinou po těžkých haváriích nebo úrazech. Podle statistik se pouze 30% dětí s apalickým syndromem daří úplně vrátit do normálu, dalších 30% je s trvalými následky, které ovšem nebrání běžnému způsobu života, další více než třetině už ale ani zdravotníci pomoci nedokáží.
Doporučujeme