Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Studenti kvarty úspěšní ve hře České televize - Bludiště

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
04. 10. 2008
Dobré znalosti a šikovnost předvedli studenti kvarty Litomyšlského Gymnázia. Čtveřice z nich se zúčastnila soutěžní hry České televize Ostrava - Bludiště. Soupeří vždy dvě družstva ve třech kolech. Cílem soutěžního družstva je během dvou kol vyluštit tajenku, ve třetím kole pak zápolí o ceny.

I přes drobné neúspěchy v některých disciplínách dokázali kvartáni maximum dosažitelné v této soutěži. Během svých tří účastí dokázali třikrát vyhrát. Víckrát to ani není podle pravidel možné. Zajímavostí je zapojení rodičů kvartánů do soutěže. Například jeden z nich vytvořil téměř dokonalou kopii balancovníku, poté co v prvním kole tým tuto disciplínu nezvládl. Kdo chce toto napínavé klání studentů kvarty zdejšího gymnázia v televizi zhlédnout, má možnost vždy v pátek, 3., 10. a 17. října v 16:30 v pořadu Bludiště na ČT1.
Doporučujeme