Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 5. zasedání zastupitelstva

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
02. 10. 2008
Páté zasedání zastupitelstva města Litomyšle proběhlo 23. září v malém sále Smetanova domu. Na čelních místech programu, co do důležitosti, se umísťují věci spojené s majetkoprávními záležitostmi. Tentokrát se například jednalo o odkoupení části prostoru v budově autobusového nádraží, kde jsou toalety. Zastupitelé v dalším jednání souhlasili s dokoupením parcely na Záhradi, v ulici Matěje Kuděje. Nové věci se dějí také kolem plánované výstavby skautského volnočasového centra.

Změny doznal i projekt na úpravy části stávající budovy na klubovnu nízkoprahového centra. Skauti původně měli pozemek dostat bezúplatně, nyní chtějí kvůli systému evropských dotací radši parcelu koupit a teprve později požádat město o příspěvek. Zastupitelstvo schválilo také bezúročnou půjčku První litomyšlské stavební společnosti ve výši 11 milionu korun. To je částka investičních výdajů na akci pojmenované Energetická opatření na I. ZŠ Litomyšl. Ihned po úhradě faktur ze státní dotace první Litomyšlská půjčka městu vrátí. Asi nejsledovanějším bodem celého zastupitelstva se tentokrát stalo hlasování o nové Obecně závazné vyhlášce města Litomyšle č. 2/2008. Je to vyhláška o ochraně nočního klidu a regulaci hlučných činností. Vyhláška stanoví noční klid každý den od 22 hodin večer do 6 hodin ráno. V neděli a ve státem uznaných dnech pracovního klidu, zase v době od 12ti do 22ti hodin zakazuje veškeré práce spojené s užíváním zařízení a přístrojů způsobujících hluk. Např: sekaček na trávu, cirkulárek, motorových pil, křovinořezů apod. Závěr 5. zasedání zastupitelstva v roce 2008 patřil návrhu na udělení čestného občanství mistru Olbramu Zoubkovi za celoživotní tvorbu, občanské postoje a propagaci města Litomyšle.
Doporučujeme