Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL- Mladá Smetanova Litomyšl 2008

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
01. 10. 2008
35. ročník Mladé Smetanovy Litomyšle probíhal letos od čtvrtka 18. do neděle 21. září a nesl se v duchu etnovagance. Tímto názvem pořadatelé chtěli zdůraznit množství etnických inspirací, které se v programu tohoto festivalového ročníku sešly.

Sobotní odpolední program se měl nést v duchu zahradní slavnosti v Klášterních zahradách, ale kvůli vytrvalému dešti se program přesunul do náhradních prostor v Muzeu antiky. Kromě orchestru hudební mládeže se zde představil také sbor hudební mládeže české republiky. Také v tomto případě se jedná o příležitostný sbor, který se dal dohromady na tradičním letním soustředění v Poděbradech. Program sborového vystoupení se dál nesl v duchu etnovagance. Zvláště se zde jednalo o inspirace africkým folklórem. Zazněl repertoár pocházející ze střední a západní Afriky, konkrétně Kamerunu, Konga atd. V programu sobotního odpoledne pak vystoupil kalmycký soubor Lama de Belig. Je to amarérské těleso, které bylo založeno v roce 2006 při Centru pro tibetská buddhistická studia v Liberci.
Doporučujeme