Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Mezistátní atletické trojutkání

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
01. 10. 2008
Po několika letech se Městský stadion Černá hora v Litomyšli stal opět dějištěm Mezistátního atletického trojutkání. 20. září zde změřili své síly muži i ženy v kategorii do 22. let, z České republiky, Slovinska a Maďarska.

Toto Mezinárodní trojutkání je už tradiční. Letos přišla řada v pořadatelství na Českou republiku. I když byli organizátoři z Litomyšlské Jiskry právem hrdí na to, že obdrželi důvěru atletického svazu. Radost jim kazilo už znatelně méně přející počasí. Obsazení závodu se navíc muselo obejít bez tří nejlepších našich závodníků, v této věkové kategorii, protože byli na olympiádě. Dálkař Roman Novotný, půlkař Jakub Holuša a také tyčkař Jan Kudlička, který se na olympijských hrách probojoval až do finále. Atleti a atletky do 22 let se v Litomyšli utkali ve všech atletických disciplínách. Mimo běhu nechyběl proto ani hod oštěpem, hod kladivem, skok o tyči, nebo trojskok. Fanouškům atletiky udělal radost účastí v soutěži ve vrhu koulí třetí z dynastie Machurů, Remigius mladší. V celkovém bodovém hodnocení národních družstev zvítězily mezi ženami reprezentantky České republiky před Maďarkami, a třetími Slovinkami. V mužích naopak těsně vyhráli Maďaři nad zástupci Česka. 
Doporučujeme