Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Mezistátní atletické trojutkání

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
01. 10. 2008
Po několika letech se Městský stadion Černá hora v Litomyšli stal opět dějištěm Mezistátního atletického trojutkání. 20. září zde změřili své síly muži i ženy v kategorii do 22. let, z České republiky, Slovinska a Maďarska.

Toto Mezinárodní trojutkání je už tradiční. Letos přišla řada v pořadatelství na Českou republiku. I když byli organizátoři z Litomyšlské Jiskry právem hrdí na to, že obdrželi důvěru atletického svazu. Radost jim kazilo už znatelně méně přející počasí. Obsazení závodu se navíc muselo obejít bez tří nejlepších našich závodníků, v této věkové kategorii, protože byli na olympiádě. Dálkař Roman Novotný, půlkař Jakub Holuša a také tyčkař Jan Kudlička, který se na olympijských hrách probojoval až do finále. Atleti a atletky do 22 let se v Litomyšli utkali ve všech atletických disciplínách. Mimo běhu nechyběl proto ani hod oštěpem, hod kladivem, skok o tyči, nebo trojskok. Fanouškům atletiky udělal radost účastí v soutěži ve vrhu koulí třetí z dynastie Machurů, Remigius mladší. V celkovém bodovém hodnocení národních družstev zvítězily mezi ženami reprezentantky České republiky před Maďarkami, a třetími Slovinkami. V mužích naopak těsně vyhráli Maďaři nad zástupci Česka. 
Doporučujeme