Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Trofeo Niké Bohemia 2008

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
01. 10. 2008
V pátek 19. září zavedla cesta do Litomyšle kolonu historických vozů Trofeo Niké Bohemia 2008. Trasa Pardubickým krajem je dlouhá 444 kilometry a cíl jedné z etap jízdy 25ti exkluzivních historických vozidel a veteránů odmávl na Smetanově náměstí tradičním praporkem starosta města Michal Kortyš.

Historické vozy zde byly početným návštěvníkům představeny a přistaveny k prohlídce. Litomyšlané měli v tomto směru výhodu, protože město se stalo pro účastníky projektu místem k přenocování. Obdivovatelé starých aut si tedy mohli výjimečné skvosty na čtyřech kolech prohlédnout ještě v sobotu ráno, tedy 20. září. To už se vozy chystaly na další cestu. Podle autorů je projekt TROFEO NIKÉ zaměřen na podporu turistického ruchu v České republice. Trasa vede nejzajímavějšími místy z hlediska domácího i zahraničního cestovního ruchu. Přednost mají přírodní krásy, technické a kulturní památky.
Doporučujeme