Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Samurai Budoshow 2008

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
24. 09. 2008
V Městské sportovní hale v Litomyšli proběhla ve středu 17. září  přehlídka bojových umění a sportů, Samurai Budoshow 2008. Pořádal ji místní klub, který zastřešuje v Litomyšli a Němčicích oddíly aikida, karate a capoiery.

V loňském roce vznikl v Litomyšli také oddíl fitboxu. Fitbox je novinka v oblasti cvičení fitness. Podle jeho propagátorů se jedná o zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení ve skupině, které má ale přinést i psychickou uvolněnost. Pod hlavičkou litomyšlského Samurai klubu působí také oddíl Karatedo Němčice. Ten vznikl v roce 2002 a i přesto, že není příliš početný, jsou v jeho středu několikanásobní mistři kraje a medailisté z Mistrovství České republiky. Závěr letošního Samurai Budoshow 2008 v Litomyšli patřil vystoupení poloprofesionálního týmu capoeiry. Představili se v něm cvičenci školy capoiery De laste escola.
Doporučujeme