Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (721 hl.)
 
1x za týden (291 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (329 hl.)
 
1x za měsíc (310 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (334 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1985
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Rodinné pasy již i v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
24. 09. 2008
V úterý 16. září proběhlo v Rodinném centru v Litomyšli předávání prvních rodinných pasů. Rodinné pasy představují slevový systém, který má za úkol ulehčit rozpočtu rodin s dětmi.

Pardubický kraj hradí veškeré náklady spojené se spuštěním systému, tzn. vyhledávání poskytovatelů slev, výrobu karet nebo katalogu. Náklady by neměly překročit 2 miliony korun. Co se týče poskytovatelů služeb, těch je k dnešnímu dni zaregistrováno v Pardubickém kraji na 380. Na každém pasu je jméno rodiny a datum narození dětí, které rodina má buď svoje nebo v péči. Tyto pasy dostávají totiž i pěstounské rodiny. Slevy na služby jsou v rozmezí 5 – 20 %, u volnočasových aktivit dokonce až 50%. Informace o poskytovatelích slev jsou na internetové stránce www.rodinnepasy.cz. Stránka obsahuje údaje z Pardubického kraje, ale i z dalších krajů, kde tento systém už funguje. Zájemci zde naleznou i online registrační formulář, kde se rodina může přihlásit. 
Doporučujeme