Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ZVIČINA – Písně Karla Kryla zněly při ukončení turistické sezóny

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
22. 09. 2008
I přes chladné počasí se na vrcholu Zvičiny sešlo mnoho lidí, kteří se přišli podívat na ukončení letošní turistické sezóny, která byla zahájena v květnu. Program začal úderem zvonu v kapli a vystoupením Miroslava Vobořila s Ivanem Doležalem a písněmi Karla Kryla.

Ve skupině hraje Miroslav Vobořil na klávesy společně s Ivanem Doležalem, který hraje na kytaru a zpívá. Vystoupení bylo proloženo recitací básní Karla Kryla. Během vystoupení se na louce konala drakiáda a bylo zajištěno občerstvení v místní restauraci. Do budoucna plánuje Miroslav Vobořil s Ivanem Doležalem další spolupráci a chtěli by společně hrát i novější písně Karla Kryla, které vznikly po jeho návratu z emigrace. Turistická sezóna na Zvičině bude opět zahájena na jaře příštího roku.

Redaktor: Martina Chudobová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme