Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Výjezdní zasedání Zastupitelstva

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
17. 09. 2008
Zastupitelstvo Litomyšle spolu s vedením města vyrazilo 9. září na tzv. Výjezdní zasedání. Do připraveného autobusu s nimi nastoupili i vedoucí jednotlivých odborů městského úřadu. První zastávka je zavedla do Nedošínského háje, kde se jim průvodcem stal vedoucí odboru městských lesů. 


Z dalších míst, které zastupitelé navštívili jmenujme Suchou a Pazuchu, kde se zastupitelé seznamovali blíže se škodami napáchanými vichřicí, a dále Černou horu a autokemp. Jak uvedl starosta Kortyš, projekt městského autokempu, který se má v podstatě znovu vybudovat od základů, je rozpracován pro územní řízení, a jedná se o stavebním povolení. Město se totiž nakonec opravdu rozhodlo podat žádost do druhé výzvy v rámci operačního programu Cestovní ruch a vybudovat opravdu moderní auto camp s podporou evropských fondů. Projekt autokempu se chystá, ovšem mezitím bylo město v první vlně úspěšné s projektem krytého bazénu. Ten by se měl začít stavět začátkem jara příštího roku, nyní se chystá výběrové řízení na dodavatele. Pro Litomyšl je to důležitá, ale také nákladná stavba, a proto se rozpočet projektu musí dodržet.
Doporučujeme