Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Letecký modelářský den

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
09. 09. 2008
V sobotu 30. srpna uspořádal Spolek leteckých modelářů Litomyšl další letecký den. Na modelářském letišti ve Vlkově byly na programu letové ukázky špičkové akrobacie maket akrobatických letadel, lety obřích modelů, dokonce vleky větroňů za motorovými modely a v soutěži se měřily dosažené rychlosti.

Na odpoledním představení byl přítomen i strážník městské policie, tentokrát ale s úkolem měřit rychlost modelů. Letošní akce byla totiž nazvána: Letadla o rychlosti. Měřily se jak maximální tak minimální dosažené rychlosti, protože i létat opravdu pomalu je umění. Na druhou stranu se mezi modely najdou  takové, které svou rychlostí přesahují 200km za hodinu. Spolek leteckých modelářů Litomyšl vznikl na konci roku 2001. V současné době má okolo 40ti členů, věk nejstaršího se blíží 80ce, nejmladšímu je zhruba 13 let.
Doporučujeme