Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Letecký modelářský den

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
09. 09. 2008
V sobotu 30. srpna uspořádal Spolek leteckých modelářů Litomyšl další letecký den. Na modelářském letišti ve Vlkově byly na programu letové ukázky špičkové akrobacie maket akrobatických letadel, lety obřích modelů, dokonce vleky větroňů za motorovými modely a v soutěži se měřily dosažené rychlosti.

Na odpoledním představení byl přítomen i strážník městské policie, tentokrát ale s úkolem měřit rychlost modelů. Letošní akce byla totiž nazvána: Letadla o rychlosti. Měřily se jak maximální tak minimální dosažené rychlosti, protože i létat opravdu pomalu je umění. Na druhou stranu se mezi modely najdou  takové, které svou rychlostí přesahují 200km za hodinu. Spolek leteckých modelářů Litomyšl vznikl na konci roku 2001. V současné době má okolo 40ti členů, věk nejstaršího se blíží 80ce, nejmladšímu je zhruba 13 let.
Doporučujeme