Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (393 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2300
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Decimuž 2008

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
09. 09. 2008
Poslední srpnový pátek proběhl na Černé hoře v Litomyšli další, už 26. ročník soutěže Decimuž. Jak známo, v tomto tradičním a do značné míry prestižním závodu pořádaném klubem Cyklo-sport Stratílek, závodníci začínají na místním koupališti 400m plavání, poté přesedají na 18 km jízdu na kole a končí 4mi km a 300 metry běhu areálem Černá hora.


Vzhledem k velkému počtu přihlášených závodníků se letos startovalo ve dvou vlnách. Právě v první, plavecké části, by totiž v bazénu mohlo jít až o zdraví. Sama trať závodu se s léty nemění. Důvodem je podle Huberta Stratílka i fakt, že o závodu se vedou komletní dlouhodobé statistiky a také sami závodníci si chtějí porovnávat svoji vlastní výkonnost s výsledky v minulých ročnících. V závodu Decimuž v Litomyšli, který se koná jako Memoriál Huberta Stratílka mladšího, jsou účastníci rozděleni do několika kategorií. Zvlášť pro amatéry a pro závodníky s licencí. Letos byli nejrychlejší a první místa obsadili Josef Doleček z České Třebové, Michal Šebek z Ustí nad Orlicí a Ondřej Jeníček také z Ústí nad Orlicí. Domácí Tomáš Kabrhel obsadil čtvrté místo.
Doporučujeme