Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Záchytná stanice pro psy

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 09. 2008
Už téměř deset let funguje v Jičíně záchytná stanice, kde nyní čeká sedmnáct psů na své nové majitele. Toto místo je útočištěm pro ztracené a opuštěné psy, pro psí chovatele, kteří občas potřebují radu a správné místo pro ty, kteří mají dobré úmysly a rádi nezištně pomohou.

Za téměř deset let se v záchytné stanici vyměnilo 350 psů. Jak dodává ředitel technických služeb Čeněk Strašík, bylo dobrou volbou zavést záchytnou stanici pro psy, kterou Jičín potřeboval. V současné době se o stanici stará paní Irena Gyurisová a částečně i pan Jan Kaňka. Členové záchytné stanice jsou oprávnění jezdit a kontrolovat nové majitele, jak se o psy starají. Nyní je zde deset kotců a dvě přenosné klece. Záchytná stanice se nachází v Konecchlumské ulici v průmyslové zóně. Do budoucna se plánuje s přemístěním záchytné stanice do prostor pod Zebínem.

Redaktor: Martina Chudobová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme