Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HRADEC KRÁLOVÉ – Jízda „načerno“ aneb poslepu za volantem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 09. 2008
V sobotu 6. září proběhl na královéhradeckém letišti kurz řízení pro nevidomé a těžce zrakově postižené. Akci nazvanou Jízda „načerno“ aneb poslepu za volantem pořádalo TyfloCentrum Hradec Králové. 

Celá akce proběhla ve spolupráci s Autoškolou ABC autoprofes, Autoškolou Dopravní podnik města Hradec Králové a. s. a Leteckými službami Hradec Králové. Účastník řidičského kurzu si mohl vybrat jestli bude jezdit osobním autem nebo autobusem. Po absolvování trasy byli účastníci odměněni potleskem a obdrželi upomínkový řidičský průkaz.

Redaktor: Iveta Součková, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Související příspěvky:
HRADEC KRÁLOVÉ - Den otevřených dveří v TyfloCentru (21.11.2008)
Doporučujeme