Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Narozeniny Bohdana Kopeckého

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
08. 09. 2008
Oslavu 80. narozenin spojenou s představením knižní monografie a s premiérou dokumentu o malíři Bohdanu Kopeckém zažil Zámecký pivovar v Litomyšli v sobotu 23. srpna. V nových prostorách zde na konci srpna končila velká výstava věnovaná oběma hlavním tvůrčím obdobím tohoto místního rodáka.

Druhým z vrcholem večera se stal křest knihy o Bohdanu Kopeckém. Práce na knize započala již před dvěma lety a vyšla v nakladatelství Galeri. Výstava v přízemních prostorách zámeckého pivovaru ukazuje díla z takzvaného Mosteckého období od 2. pol. 50. do 70. let minulého století a doplňuje tak expozici, která je od června tohoto roku ve druhém patře zámku Litomyšl. Tento soubor doplňuje jeho tvorba nejnovější. Ve druhém podlaží Evropského školícího centra je část nazvaná Lávová pole bohyně Pelé. To jsou obrazy namalované při dvou umělcových cestách na Hawai. Celkem je vystaveno na 63 obrazů.

 

Doporučujeme