Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Narozeniny Bohdana Kopeckého

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
08. 09. 2008
Oslavu 80. narozenin spojenou s představením knižní monografie a s premiérou dokumentu o malíři Bohdanu Kopeckém zažil Zámecký pivovar v Litomyšli v sobotu 23. srpna. V nových prostorách zde na konci srpna končila velká výstava věnovaná oběma hlavním tvůrčím obdobím tohoto místního rodáka.

Druhým z vrcholem večera se stal křest knihy o Bohdanu Kopeckém. Práce na knize započala již před dvěma lety a vyšla v nakladatelství Galeri. Výstava v přízemních prostorách zámeckého pivovaru ukazuje díla z takzvaného Mosteckého období od 2. pol. 50. do 70. let minulého století a doplňuje tak expozici, která je od června tohoto roku ve druhém patře zámku Litomyšl. Tento soubor doplňuje jeho tvorba nejnovější. Ve druhém podlaží Evropského školícího centra je část nazvaná Lávová pole bohyně Pelé. To jsou obrazy namalované při dvou umělcových cestách na Hawai. Celkem je vystaveno na 63 obrazů.

 

Doporučujeme