Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (589 hl.)
 
1x za týden (194 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (214 hl.)
 
1x za měsíc (201 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (231 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1429
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Kinematograf bratří Čadíků s filmem Gympl

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
08. 09. 2008
Už podeváté letos dorazil do prázdninové Litomyšle Kinematograf bratří Čadíků. Promítalo se od 19. do 24. srpna. Mimořádnou se stala projekce filmu Gympl v pátek 22. Tehdy se totiž na Smetanově náměstí konalo losování půlmiliontého diváka tohoto filmu. Osobně se zúčastnil režisér Tomáš Vorel a představitelé hlavních rolí, Tomáš Vorel ml. a Jiří Mádl.

Z dalších filmů, které Kinematograf bratří Čadíků letos vozil, mohli diváci v Litomyšli shlédnout Tajnosti, Pusinky, Václava, Chyťte doktora nebo Pelíšky. Vstupné je vždy dobrovolné a jde na nejrůznější charitativní účely. Protože mezitím už skončil i poslední film litomyšlské štace, můžeme prozradit, že letošním výtěžkem i návštěvností byl překonán dosavadní rekord z roku 2004. Vybralo se přesně 39 tisíc 556 korun. Vzhledem k velké návštěvnosti, až 1200 lidí na jedno představení, uvažují pořadatelé spolu s Kinematografem na příští rok, kdy se bude promítat podesáté, prodloužit litomyšlskou zastávku až na 10 dní.
Doporučujeme