Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Uzavírka ulice Husovy a Komenského

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
03. 09. 2008
V Úpici byly 3. září uzavřeny ulice Husova a Komenského. Důvodem uzavírky je kompletní rekonstrukce vozovky.

Jedná se o dvě ulice u školy Bratří Čapků. V letošním roce je naplánovaná 1. etapa rekonstrukce. Oprava vozovky může přinést lidem drobné problémy, ale i přes ně se můžeme těšit na novou komunikaci a nové chodníky v celé části obou ulic. Tato část města si jistě zaslouží pozornost, neboť se zde nachází Základní škola Bratří Čapků a Jiráskovo divadlo.

Redaktor: Martina Chudobová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme