Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Srpen 1968 na fotografiích v muzeu

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
03. 09. 2008
21.srpna byla otevřena nová výstava v Regionálním muzeu. Nese název Srpen 1968 v Litomyšli a ve fotografiích připomíná 40. výročí invaze armád Varšavské smlouvy do Československa. Fotografie se týkají právě jen města s lilií ve znaku a řada z unikátních záběrů nebyla dosud nikdy zveřejněna. Výstavu zahájila malá přednáška doktora Milana Skřivánka.

Kurátor výstavy je spokojen se spoluprací s autory i s množstvím fotografií. Najde se zde spousta dramatických záběrů tanků projíždějících přes náměstí, chování místních obyvatel, či protestních nápisů po městě. Na výstavě jsou kromě fotografií k vidění také plakáty vyzývající vojska k odchodu, některé i ručně kreslené. Pokud se chystáte tuto výstavu v Regionápním muzeu v Litomyšli navštívit, neváhejte dlouho. Potrvá totiž jen do 18.září.
Doporučujeme