Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Dopravní omezení

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
29. 08. 2008
Na novém kruhovém objezdu u hotelu Dalibor v Litomyšli se již pracuje, ale zatím si to nevyžádalo žádné větší dopravní omezení. Poslední aktuální informace o chystaných uzavírkách a podobných komplikacích v dopravě jsme zjištovali 12. srpna.


K uzavírce Smutného mostu mělo dojít už 1.srpna, požadavek krajského úřadu byl, aby byla skutečně jen na dobu nezbytně nutnou. Nakonec bude most uzavřen až od 18. srpna – maximálně do 31.října tohoto roku. Dalším dopravním omezením je způsob vjezdu do ulice Nádražní. Ten bude umožněn pouze ze směru od Vysokého Mýta, protože sjezd ze silnice I/35 směrem od Svitav technicky nelze při stavbě zabezpečit.
Doporučujeme