Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Železný most má zpomalovací retardéry

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
27. 08. 2008
Díky stížnostem místních lidí na hluk z železného mostu si město vyžádalo mostní prohlídku, na základě které byly provedeny určité změny. Byly namontovány zpomalovací retardéry a dopravní značení.

Závěrem mostní prohlídky bylo buď most okamžitě uzavřít z důvodu bezpečnosti nebo uskutečnit potřebná opatření. Pokud tato opatření, která byla provedena, nebudou stačit, je nutné provést další změny. Na namontování zpomalovacích retardérů a dopravního značení se spolupodílel Královéhradecký kraj, město Úpice investovalo do oprav 10 000 Kč. Tyto úpravy jsou snad poslední změnou před samotnou realizací nového moderního mostu, který by měl být dokončen na podzim roku 2009. Stavbu nového mostu a silniční úpravy bude financovat Královéhradecký kraj, město Úpice bude hradit potřebné úpravy okolo nového mostu. O průběhu stavby nového mostu budeme i nadále informovat.

Redaktor: Iveta Součková, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme