Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Železný most má zpomalovací retardéry

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
27. 08. 2008
Díky stížnostem místních lidí na hluk z železného mostu si město vyžádalo mostní prohlídku, na základě které byly provedeny určité změny. Byly namontovány zpomalovací retardéry a dopravní značení.

Závěrem mostní prohlídky bylo buď most okamžitě uzavřít z důvodu bezpečnosti nebo uskutečnit potřebná opatření. Pokud tato opatření, která byla provedena, nebudou stačit, je nutné provést další změny. Na namontování zpomalovacích retardérů a dopravního značení se spolupodílel Královéhradecký kraj, město Úpice investovalo do oprav 10 000 Kč. Tyto úpravy jsou snad poslední změnou před samotnou realizací nového moderního mostu, který by měl být dokončen na podzim roku 2009. Stavbu nového mostu a silniční úpravy bude financovat Královéhradecký kraj, město Úpice bude hradit potřebné úpravy okolo nového mostu. O průběhu stavby nového mostu budeme i nadále informovat.

Redaktor: Iveta Součková, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme