Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SOBOTKA – 3. setkání ,,Sobotkových“ v Sobotce

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Sobotka - http://www.sobotka.cz
25. 08. 2008
Setkání se zúčastnili 23. srpna lidé s příjmením Sobotka nebo Sobotková. Za zvuku fanfár bylo zahájeno přivítání Sobotkových starostou města Stanislavem Tláškem v obřadní síni na městském úřadě.

Po přípitku byly na městském úřadě udělovány Domovské listy města Sobotky všem držitelům tohoto příjmení a potom následoval zápis návštěvníků do kroniky města. Program byl doprovázen hudbou, prohlídkami, projekcí a hrami. Sešli se zde jak ti nejmladší, tak i ti dříve narození. Nejmladším účastníkem byl Radim Sobotka z Mladé Boleslavi a nejstarším pan Jindřich Sobotka, který se narodil v roce1921 a pochází z Ústí nad Labem. Další setkání Sobotkových se bude konat zase za pět let.
Redaktor: Martina Chudobová, střih a kamera: Luděk Vondrouš


Doporučujeme