Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SOBOTKA – Jubilejní 20. posvícenský jarmark a 9. celostátní festival uměleckých řemesel

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Sobotka - http://www.sobotka.cz
25. 08. 2008
Sobotka oslavila posvícenský jarmark a celostátní festival uměleckých řemesel na letních slavnostech. Program oslav začal už v pátek 22. srpna večer a v sobotu se konal na soboteckém náměstí jubilejní 20. posvícenský jarmark.

Celý den probíhal na náměstí stánkový prodej, kde si mohli návštěvníci slavností zakoupit jarmareční zboží a ochutnat posvícenské koláče, masové speciality, selata na rožni, steaky, grilovaná kuřata, moravská víná nebo česká piva. Festival uměleckých řemesel se letos uskutečnil v městské zahradě v Sobotce a k vidění bylo mnoho zajímavých uměleckých řemesel. Přes kovařinu, tkaní, výrobu zbraní až po výrobu cukrovinek, oblečení z přírodních materiálů, ruční vyšívání a práce s dřevem. Návštěvníci si zde mohli zakoupit jakýkoliv originální řemeslný výrobek ruční práce nebo jen obdivovat šikovné ruce řemeslníků. Dopoledne na soboteckém náměstí zazpíval Pavel Bobek se skupinou Luboše Maliny, zahrála dechová hudba VESELKA nebo například folklorní soubor Furiant a Staropražští heligonkáři, kteří se postarali o hudební program v odpoledních hodinách. Večer vystoupil mimo jiné zpěvák Václav Neckář se skupinou Bacily.

Redaktor: Martina Chudobová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme