Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (753 hl.)
 
1x za týden (307 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (347 hl.)
 
1x za měsíc (330 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (355 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2092
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Oslavy 650. výročí od první písemné zmínky budou zahájeny už letos

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
13. 08. 2008
Slavnosti původně plánované na rok 2009 budou zahájeny ještě v tomto roce. Důvodem je nález ředitelky MKZ Marcely Strachotové, který posouvá první písemnou zmínku o Úpici na rok 1358. Slavnosti budou zahájeny koncem října a návštěvníci se už teď mohou těšit na mnoho kulturních akcí, které se budou konat nejen na úpickém náměstí.

Přípravný výbor se sešel 4. srpna v počtu pěti členů. Starostka Iljana Beránková, předseda kulturní komise Radim Fryčka, za městské kulturní středisko Pavel Švorčík, ředitelka MKZ Marcela Strachotová a za jednotu divadelních ochotníků Zdeněk Vylíčil. Tato skupina má za úkol ještě s dalšími spolupracovníky připravit program oslav.

Redaktor: Martina Chudobová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme