Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Hejtman v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
11. 08. 2008
22. července přijel do Litomyšle hejman Pardubického kraje Ivo Toman. Jak sám řekl, je návštěva součástí jeho předsevzetí poté co byl zvolen. Tedy objet ještě do konce volebního období všech patnáct nejvýznamějších a nejdůležitějších měst v našem kraji.

Program přichystaný v Litomyšli zahrnoval návštěvy významných Litomyšlských firem a byl sestaven i po dohodě se starostou města Michalem Kortyšem. Odpoledne navštívil hejtman ještě Rybářství Litomyšl a program ukončil na VOŠ a SOŠT, kde se setkal i se starosty z mikroregionu Litomyšlsko a místními podnikateli. Ivo Toman řekl, že by se od podnikatelů rád dozvěděl, v čem by jim mohl kraj pomoci nebo kde jsou nedostatky v oblasti krajské samosprávy. Hejtman tvrdí, že i to je jeden z důvodů cest: Udělat si obrázek o každém městě, jak si stojí a jak v něm lidé žijí. Ivo Toman říká, že si je vědom, že jsme do značné míry tranzitní kraj. Stále více kamionů mezi Ostravou a Prahou si tudy zkracuje cestu. Hejtman tedy čekal i názor místních na řešení dopravy v oblasti.
Doporučujeme