Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Desátý ročník Toulovcových prázdninových pátků

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
22. 07. 2008
Desáté narozeniny letos slaví program pro malé i velké, Toulovcovy prázdninové pátky v Litomyšli. K těmto kulatým narozeninám přijde každý pátek pogratulovat i řada výborných divadelních společností a muzikantů. První z devíti programů tohoto jubilejního ročníku se konal 4. července. Zahájilo ho představení Divadla Kapsa Andělská Hora s pohádkou Nešťastný Šafářův dvoreček.

O tom, že pohádka měla uspěch, svědčí spokojené tváře malích návštěvníků. Ovšem ti už také většinou dobře vědí, že po pohádce vždy přichází losování velké prázdninové tomboly. Všichni si nachystali lístky s nadějí, že vyhrají alespoň jednu z hodnotných cen. Neodmyslitelně k Toulovcovým pátkům patří i řada výborných muzikantů. 4. července hrála skupina Kamelot. Podobně jako v předchozích letech, propagují se Pátky v Litomyšli plakáty, v jubilejním roce hned ve dvou formátech. Mezi zaručené a osvědčené způsoby patří i leták ve formě pohlednice. Na samotném programu si pořadatelé dali skutečně záležet. Pozvali totiž to nejlepší z uplynulé devítiletky. Zároveň tedy i to špičkové v daných uměleckých žánrech. Vstupné na všechny akce je dobrovolné a jde opětovně na konto Pomozte dětem! Neodmyslitelnou součástí a maskotem celé sbírky je Kuře, kterému děti v Litomyšli přidali ještě jméno Pomocníček.
Doporučujeme