Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (347 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (396 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2314
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Výstavba kostela Církve bratrské pokračuje

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
21. 07. 2008
Přípravy na stavbu nového kostela Církve bratrské v Litomyšli jsou v plném proudu. Po pečlivém vybírání byl pro kostel zvolen pozemek v pravo od silnice I/35 směrem na Svitavy, mezi světelnou křižovatkou a silnicí na Čistou.

Několik týdnů zpátky se přípravný výbor věnoval uzemnímu řízení. Teď se vytyčují pozemky a dokončují podklady pro architekta. 7. července se tak v rozích vytyčené stavby provedly hloubené sondy, které měly přesněji určit parametry a strukturu podloží, na jakém se bude stavět. Do 20. července architekt obdrží veškeré podklady pro přípravu stavebního řízení. Detailní projekt může být hotov do 20. srpna. Ihned po vydání stavebního povolení má stavba začít.
Doporučujeme