Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Výstavba kostela Církve bratrské pokračuje

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
21. 07. 2008
Přípravy na stavbu nového kostela Církve bratrské v Litomyšli jsou v plném proudu. Po pečlivém vybírání byl pro kostel zvolen pozemek v pravo od silnice I/35 směrem na Svitavy, mezi světelnou křižovatkou a silnicí na Čistou.

Několik týdnů zpátky se přípravný výbor věnoval uzemnímu řízení. Teď se vytyčují pozemky a dokončují podklady pro architekta. 7. července se tak v rozích vytyčené stavby provedly hloubené sondy, které měly přesněji určit parametry a strukturu podloží, na jakém se bude stavět. Do 20. července architekt obdrží veškeré podklady pro přípravu stavebního řízení. Detailní projekt může být hotov do 20. srpna. Ihned po vydání stavebního povolení má stavba začít.
Doporučujeme