Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 7. tisková konference

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
17. 07. 2008
2. července uspořádalo město Litomyšl pravidelnou tiskovou konferenci.

Starosta Kortyš novináře informoval o nové vyhlášce města k dani z nemovitosti. Starosta dále informoval, že byli podkniknuty první kroky pro dlouho očekávanou výstavbu kruhové křižovatky u hotelu Dalibor. Do 17. července má být sbourán objekt firmy Kubík, nová křižovatka by mohla být hotova do konce září. Michal Kortyš také oznámil, že v pondělí 30. června proběhlo 10. zasedání Výboru Regionální rady Severovýchod. Rada podpořila projekt krytého bazénu, jenž má být podpořen z peněz v programu Rozvoj měst. Místostarosta Jan Janeček informoval na tiskové konfrenci o odstraňování následků vichřice, která postihla Litomyšl. Jan Janeček řekl, že tato událost byla novou zkušeností i pro krizový štáb. Musely být stanoveny priority a potom způsob řešení. V osudnou středu se tedy nejdříve zprovozňovaly komunikace, potom se vyprošťovala auta a zajišťovalo ubytování například pro návštěvníky festivalu, kteří nemohli odjet. Hned potom se dostalo na ochranu soukromého majetku, například na škody na rodinných domcích. Vážná témata vystřídala témata kulturní. Místostarosta Vladimír Novotný informoval o tom, že akademický malíř Bohdan Kopecký letos slaví 80 narozeniny a Sněmovna Parlamentu ČR přijala návrh na jeho vyznamenání Medailí Za zásluhy. Ted bude návrh předložen prezidentovu Klausovi. Hned na několik akcí pozval novináře na tiskové konferenci Radomil Kašpar. Ředitel Smetanovy Litomyšle přišel novinářům představit a ukázat novou cenu pro festival, takzvanou cenu Ď.
Doporučujeme