Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 3. zasedání Zastupitelstva

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
17. 07. 2008
3. letošní zasedání zastupitelstva města Litomyšl se konalo 24.června v malém sále Smetanova domu.

Jako první se projednávaly některé majetkoprávní záležitosti, například výkup pozemků pod komunikací v křižovatce Trstěnické ulice a silnice I/35 a u vjezdu do sportovního areálu za sokolovnou. Zastupitelstvo v Litomyšli na tomto zasedání také mimo jiné odsouhlasilo záměr budoucího bezúplatného převodu pozemku pro výstavbu Skautského volnočasového centra. Jedná se o parcelu s výměrou 350m čtverečních. Projekt zastupitelům prezentovali přímo žadatelé, tedy zástupci místního střediska Junáka. Nejdůležitějším bodem předneseným vedoucí finančního odboru, mgr. Jůzovou, se stala obecně závazná vyhláška města Litomyšl č 01/08 o stanovení výše koeficientů pro výpočet daně z nemovitosti. Vláda dala možnost zvýšit daně dokonce až pětinásobně, v Litomyšli se jednalo a schválilo navýšení na dvojnásobek.
Doporučujeme