Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - I. společná Muzejní noc

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
08. 07. 2008
Vznik Společenství muzeí měst Českomoravského pomezí dalo vzniknout prvnímu společnému počinu kterým byla I. společná Muzejní noc. Seriál muzejních nocí začalo 24. května v Městském muzeum v Moravské Třebové, poslední byla 14. května v Regionálním muzeu v Litomyšli.

Od 18 hodin až do půlnoci zde byla volně zpřístupněna výstava Od Pata a Mata až po Cestu do pravěku a výstava o Quido Šimkovi. Největší pozornosti návštěvníků se ovšem tentokrát dostalo hře studentů pedagogické školy s názvem Ctnosti a neřesti. Muzejní noc v Litomyšli se neomezila pouze na otevřené výstavy a program studentů pedagogické školy. Součástí programu byl opět hudební minifestival na muzejním dvorku. V rámci Muzejní noci mohli návštěvníci nahlédnout do zákulisí festivalu Smetanova Litomyšl, na svícenou zkoušku představení Prodaná nevěsta. Otevřena byla expozice v rodném domě Bedřicha Smetany, výstava Josefa Váchala, a ve sklepení zámku probíhala večerní prohlídka. Pro děti s překvapením, pro dospělé s otevřeným archivem vín.
Doporučujeme