Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Cyklo Maštale 2008

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
08. 07. 2008
V sobotu 14. června 2008 se příznivci mtb cyklistiky sjeli do Proseče u Litomyšle. Uskutečnil se zde už 8. ročník prestižního maratonu na horských kolech nesoucí název Cyklo Maštale 2008.

Centrem závodu je Proseč a tratě vedou přes krásnou krajinu kolem Toulovcových Maštalí a zámku Nové Hrady. Velmi atraktivní trati tak nechybí vše, co má takový závod mít. Táhlé i prudší výjezdy ve skalách i mimo ně, louky a úzké lesní cesty. Délky tratí počítají s velmi různorodou skladbou i výkonností účastníků. Závodí se na 100, 50, 25, 20 a 10 km. Hlavně pro děti jsou přichystány ještě trasy 1 km a 300 m. 20Ti km trať je určena pro rodinné týmy.
Doporučujeme